Konstelace pro Život

Někdy se nám stává, že se zamýšlíme nad tím, jak se některé generační vzorce a naše vlastní vzorce proplétají, jindy nás zaujme automatismus našeho chování nebo neschopnost poodstoupit  a  jasně  vidět, v čem  je  jádro  pudla.

V květnových astrokonstelacích se na základě horoskopu podíváme na dynamiku fungování těchto vzorců a přidáme si minikonstelace se záměrem naučit  se jasněji  vnímat situace a mít nástroj pro zastavení a vhled, když si nejsme jisti tím, jak se situace vyvíjí.

PhDr. Ingrid Suková, CSc. - absolventka FF UK Praha, zabývá se terapiemi a technikami, které se týkají spojení těla a duše, vycházejí z holistických principů. Současnou terapeutickou praxi opírá o studium jógy,ajurvédy, astropsychologie, vibrační medicíny - systém Araretama, ale také o studium TFT k překonání úzkosti a stresu, studium hypnózy a nových směrů v psychoterapii. 

Datum:

Cena: 
19.- 20.5.2012 

2600/2400 Kč

Zálohou 1000 Kč, zaslanou na účet 1052995083/0800, je možno rezervovat si místo. Při úhradě kurzu do 30. 4 . 2012 je jeho cena 2400 Kč.

Program:

Kurz začíná v pátek v 18 hodin večeří a končí v neděli v 15 hodin. Obsahuje vždy\2 dopolední a 2 odpolední bloky studia, v pátek a sobotu také večerní program.

Vezměte s sebou:

svůj horoskop nebo zaslat údaje o narození na adresu  ingrid2000@volny.cz ,potvrzení o zaplacení kurzu, pohodlný oděv, obuv na přezutí, spací pytel v případě přenocování a dobrou náladu.