L U N Á R N Í   J Ó G A

cvičení pro podzim a všechny změny v životě

Lunární jóga je příjemný a léčivý druh jógy, kterou postupně vyvinula Adelheid Ohligová. Vycházela přitom z tradiční jógy, z nejnovějších poznatků různých tělesných terapií a ze svých životních zkušeností a zkombinovala ji s pohybovými prvky různých domorodých kmenů. Lunární jóga podporuje zdraví ženy ve všech jejích životních fázích a cyklech, podněcuje samoléčivé síly, upravuje hormonální systém, zvyšuje plodnost a kreativitu, a hodí se ke každodennímu obnovování životní radosti. Jemnými cviky na zlepšení vnímání těla, plynulými řadami cviků, dechovými cviky, uvolněním, účinnými tanci a meditací pomáhá Lunární jóga znovu objevit a osvěžit své vlastní tělo v harmonii s duchem a myslí.

Kurz vede překladatelka, autorka a dlouholetá cvičitelka jógy PaedDr. Martina Mangová www.lunarnijoga.cz

Program:

Kurz začíná v pátek v 18 hodin v návaznosti na dopravu busem č. 368 v  17,15 hod. maximálně v 17,45 ze  stanice metra  C Ládví  do stanice „Bašť“ . v sobotu začínáme v 9 hodin. Kurz končí  v pátek ve 21 až 21,30 hodin, v sobotu  v 18 hodin.

Na stránce "O nás" naleznete k rozklepnutí jízdní řád vč. jízdného.

Na přání účastníků jsme upravili režim kurzu. Dříve: sobota 2 cvičební bloky, neděle 1. Nyní: pátek 1 cvičební blok, v sobotu 2.

Víkendový seminář zahrnuje 10 hodin výuky v dopoledních a odpoledních blocích.

Vezměte s sebou:    

Potvrzení o zaplacení kurzu, pohodlný oděv, obuv na přezutí, spací pytel v případě přenocování a dobrou náladu.